SOME Slovakia, s.r.o. Holíč

Predaj poľnohospodárskej, sadovníckej, vinohradníckej, lesníckej, komunálnej techniky.


Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Úvod > Profil spoločnosti

Hlavným predmetom činnosti SOME  Slovakia, s. r. o. je predaj poľnohospodárskej, sadovníckej, vinohradníckej, lesníckej, komunálnej techniky, obchod s originálnymi náhradnými dielmi a taktiež komplexné riešenie servisu predávanej techniky.

Celá myšlienka o založení spoločnosti SOME na Slovensku vznikla v materskej firme SOME Jindřichuv Hradec. Tá začala svoju činnosť 1. 2. 1995 prakticky od nuly bez podpory zahraničného kapitálu. Behom svojho vývoja si vytvorila silné zázemie a svojimi aktivitami pokryla celú Českú republiku čo prinútilo vedenie založiť dcérsku spoločnosť práve na Slovensku.

Spoločnosť SOME Slovakia so sídlom v Holíči už od svojho založenia 01.02.2000 kladie veľký dôraz na neustále zdokonaľovanie a dosahovanie najvyššej kvality poskytovaných služieb. K tomuto procesu je nepochybne potrebné zabezpečovať užívateľom špičkové technológie najvyššej kvality od významných výrobcov poľnohospodárskej techniky z Rakúska, Nemecka, Talianska, Anglicka a iných krajín EU.

Za vysokou úrovňou poskytovaných služieb stojí aj kvalitne fungujúci tím skúsených pracovníkov. Firma vkladá nemalé investície do vzdelávania nielen servisných technikov, ale aj vedúcich pracovníkov, manažérov a predajcov.

Známkou kvality je že, firma je od roku 2006 podporovaná certifikátom ISO 9001:2000 a v súčasnosti zamestnáva 27 ľudí.

Spoločnosť SOME Slovakia prešla v posledných rokoch menšími zmenami. Nástupom nového konateľa a vybudovaním vlastnej obchodnej siete však urobila veľký krok vpred. Neustále sa vyvíja a podporuje aj externá obchodná sieť, ktorá so SOME spolupracuje už niekoľko rokov na profesionálnej úrovni. Pre vybudovanie pevných a dlhodobých obchodných vzťahov a zaisťovanie bezodkladného servisu na východnom Slovensku sa v Michalovciach vybudovalo nové obchodno-servisné stredisko.

Dôležitou súčasťou služieb našim zákazníkom je úzka spolupráca spoločnosti SOME pri zabezpečení vhodnej formy financovania nákupu strojov pre konečného zákazníka. So zákazníkmi a finančnými partnermi ako sú leasingové spoločnosti a banky komunikuje finančný poradca. Jeho hlavnou náplňou práce je poradenstvo, kompletizácia dokumentov a nezávislý výber spoločnosti, ktorá poskytne zákazníkovi financie na kúpu stroja. Dôležitým bodom je aj kombinácia financovania strojov prostredníctvom nenávratných finančných príspevkov z Európskych fondov formou leasingu alebo úveru.

Spoločnosť SOME Slovakia už od začiatku svojho pôsobenia získala možnosť obchodovať s produktmi popredných výrobcov nielen poľnohospodárskej ale aj sadovníckej a vinohradníckej techniky.

Veľmi významným produktom s portfólia SOME je spoločnosť PӦTTINGER ako tradičný výrobca strojov pre zber a spracovanie krmovín a spracovanie pôdy a siatie. Ďalší významný dodávateľ je koncern SAME DEUTZ-FAHR Group. Rôzne druhy traktorov značky SAME od najmenších s výkonom 35 HP až po vrcholný agregát s výkonom 270 HP, ako aj technika BCS, ktorá ponúka tiež traktory s výkonom 35 - 90 HP. Manipulačnú techniku DEUTZ FAHR, JLG a GENIE. Ďalšie ponúkané produkty firmy SOME sú: postrekovacia technika HARDI, dopravná technika OEHLER a KIRCHNER, rozmetadlá priemyselných hnojív LANDGUT, mulčovače a rosiče AGRIMASTER, plošné mulčovače anglickej firmy BOMFORD, rotavátory a rekultivatory MURATORI, pneumatické náradie CAMPAGNOLA a v neposlednej rade sú to zberacie plošiny ZUCAL, ktoré sa v českej republike zapísali dobrým menom. Aj v komunálnom sektore firma SOME urobila veľký krok. V súčasnosti je dodávateľom viacerých zariadení na údržbu miest a spracovania bioodpadu.

SOME Slovakia pozná potreby zákazníkov a preto v sezóne poskytuje servis 24 hodín denne. Tím profesionálnych servisných technikov vyškolených priamo vo výrobných závodoch, s veľkými praktickými skúsenosťami je pripravený zasiahnuť vždy bez ohľadu na čas. Pri opravách využívajú najmodernejšiu diagnostiku a technológie, ktoré zaisťujú najvyššiu kvalitu. Taktiež dodávka náhradných dielov je počas sezóny zaistená 24 hodín denne. Prevzatie dielu môže prebehnúť osobne priamo v sídle firmy alebo zaslaním prepravnou službou.

Obchodná stratégia je postavená na kompletnosti ponuky pre jednotlivé tematické celky veľmi širokého programu spoločnosti. Pre každého zákazníka sa nájde optimálna zostava strojov a zariadení ušitých na mieru podľa jeho špecifík a požiadaviek. Tešíme sa spoluprácu s Vami.

Reklamačný poriadok